Kancelaria Prawna Koszalin

Dlaczego Perfecta?

W poszukiwaniu właściwej kancelarii prawnej można kierować się różnymi kryteriami.

Nasz wizerunek pragniemy wykreować w oparciu o zaangażowanie w sprawy obsługiwanych spółek oraz klientów indywidualnych. Determinacja jest najwyżej cenioną przez nas cechą. Nasze credo: “Sukces jest pochodną wysiłku”.

Model działania 

Obsługujemy podmioty gospodarcze prowadząc sprawy małych, średnich i dużych przedsiębiorstw oraz klientów indywidualnych. W przypadku wielu spraw bieżących stosujemy korzystną opłatę ryczałtową. W pojedynczych sprawach ustalamy wynagrodzenie w oparciu o nakład pracy. Jesteśmy dyspozycyjni i przykładamy znaczną uwagę do kontaktu z klientem. Nie składamy czczych obietnic, lecz działamy z należytą starannością i uczciwością w stosunku do mocodawcy.

Doświadczenie

Spośród prowadzonych przez nas spraw na szczególną uwagę zasługują:  restrukturyzacja przedsiębiorstw, upadłość konsumencka, odszkodowania komunikacyjne. Wiedza zdobyta podczas prowadzenia tych i innych kategorii spraw pozwala optymalnie chronić klientów przed negatywnymi konsekwencjami prawnymi. Posiadamy również bogate doświadczenie w reprezentowaniu osób fizycznych m.in. w sprawach rodzinnych (rozwodowych, alimentacyjnych, opiekuńczych), spadkowych, dot. nieruchomości, pracowniczych. W imieniu klientów prowadzimy mediacje z bankami i innymi instytucjami kredytowymi. Ponadto, bronimy w sprawach karnych, karno-skarbowych i podatkowych.

—> kontakt